Дитина і спорт. З чого почати ?

Наші маленькі непосиди не можуть зупинитися ні на хвилину і можуть невтомно ганяти весь день, поки не «сяде батарейка». Малюки потребують дуже багато уваги і щоб хоч трохи звільнити собі час для відпочинку, доведеться потрудитися. І прочитати статтю до кінця)

IMG_9792

Зазвичай вже в дошкільному віці батьки намагаються записати дитину в спортивну секцію. Це можуть бути заняття карате, тренування з футболу, гімнастика, бальні танці. Чому мами і тата так поспішають привчити дитину до спорту? Тому що вони знають про користь, яку отримують діти, займаючись фізичними навантаженнями. Батьків радує, що їх чадо привчається до дисципліни і стає більш комунікабельною. Крім того, будь-який спорт сприяє підвищенню самооцінки.

При виборі занять слід врахувати такі моменти:

  1. Не намагайтеся реалізувати власні амбіції. Якщо тато в дитинстві мріяв ходити на заняття з карате, але батьки йому не дозволили, то першим ділом він поведе свою дитину саме в цю секцію. Скажіть таким поривам – «ні»
  2. 2. Інтерес з боку дитини. Важливо, щоб вашому малюкові подобалися заняття і він відвідував їх із задоволенням. Але це не означає, що відвідавши перше заняття, де ваша донька чи син відчували сором і чинили опір робити вправи, треба сказати, що «йому не сподобалося» і продовжити пошуки в інших секціях. Не робіть поспішних висновків.
  3. Фізичні особливості. Часто батьки намагаються підкоригувати зовнішність дитини за рахунок спорту. Завищуючи свої очікування, вони відправляють хлопчика невисокого зросту на волейбол, а пухленького малюка – на легку атлетику. Такий підхід невірний.
  4. Психологічні особливості дитини. Наприклад, рухливого холерика краще віддати на заняття з футболу або волейболу. А заняття карате, гімнастика підійдуть для флегматиків і меланхоліків.
  5. Стан здоров'я. Наприклад, заняття карате для дітей протипоказані, якщо:
  • спостерігається серцева недостатність;
  • надто високий чи низький тиск;
  • є хронічні захворювання, які заважають займатися спортом.

А, наприклад, дітям із захворюваннями серцево-судинної системи, а також легенів, бронхів, трахеї не варто займатися аеробікою.

IMG_9983

Будьте дисципліновані! Якщо ви вже прийняли рішення і вибрали напрямок, то відвідуйте секцію регулярно. Наприклад, заняття з карате для дітей варто відвідувати не менше 2-х разів на тиждень, а уроки художньої гімнастики або сучасних танців – не менше 3-х.

Проявляйте інтерес! Цікавтеся досягненнями дитини або самі займіться цим видом спорту.

Будьте готові до витрат. В першу чергу врахуйте вартість занять і поцікавтеся яке спорядження слід придбати, дізнайтеся ціни. Наприклад, ціна на дитяче кімоно коливається від 400 до 2000 грн. А для занять футболом вам доведеться витратитися на бутси, форму, захист, м'яч і рюкзак. Але пам'ятайте, що психологічний стан дитини значно важливіше, ніж його укомплектованість.

Наберіться терпіння, заохочуйте своїх дітей і хваліть їх частіше.

Ви можете прямо зараз вибрати напрямок і записатися на заняття.

Ціни уточнюйте за телефоном (098) 724-69-14

До зустрічі на тренуваннях!

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×