Оздоровча програма в дитячих садках

Здоров'я малюків - це, мабуть, найбільш обговорювана тема в останній місяць. Взимку грип та ГРВІ активно атакують з усіх боків маленький дитячий організм. А так хочеться, щоб малюк бігав у дворі, катався на санчатах і грав в сніжки. Щоб вирішити цю ситуацію і зміцнити здоров'я крихіток дитячий клуб Champion Kids розпочав проводити спортивні майстер-класи в садках для того, щоб показати діткам і їхнім батькам, що спорт – це весело, здорово і цікаво, а головне – корисно для здоров'я і зміцнення імунітету. Естафети, ігри з м'ячем, активності, прийоми карате, показові виступи – у всьому цьому можна як брати активну участь, так і просто спостерігати. Всі майстер-класи проходять в ігровій і невимушеній формі.

спорт для дошкольников

А тепер трохи про користь спорту. Всі ми знаємо, що ті, хто ним займається, пашать здоров'ям і довголіттям. А все тому, що під час тренування активно тренується серце, відбувається збагачення киснем всіх органів і тканин, поліпшується імунітет і витривалість, підвищується опірність організму до вірусів і хвороб. Все це призводить до того, що дитина менше хворіє і відчуває себе комфортно. До того ж, сформувавши в дитинстві звичку і любов до спорту, протягом усього життя ваша дитина буде ним займатися і обов'язково скаже вам «дякую».

карате для детей

До речі, спортивні тренування вдвічі важливіші саме підростаючому організму. Адже діти ростуть, відбувається розвиток м'язів і опорно-рухового апарату. У цьому віці здоров'я і спорт йдуть рука об руку, формуючи тим самим міцний організм і відсутність серйозних захворювань протягом усього життя.

Так що, приходьте до нас. Пориньте у світ спорту. Це приємно і корисно!

Фото: http://championkids.com.ua/gallery/new-year-mk/

×

×