Як розвинути впевненість у дитині?

Секції східних єдиноборств завойовують все більше однодумців в нашій країні та в Києві зокрема. У цій статті ми з'ясуємо що таке уроки карате для дітей, чим вони корисні і які особливості карате кіокушинкай.

IMG_9792

Навіщо дитині уроки з карате?

Це просто данина моді або ж фізичний і духовний розвиток дитини і гарантія того, що він зможе за себе постояти? В першу чергу батьки повинні розуміти, що уроки карате це один з кращих способів підготувати дитину до школи. Крім того, це:

  • дисципліна і боротьба з лінню;
  • самоконтроль та вміння концентруватися;
  • розвиток логіки та мислення;
  • впевненість у собі і цілеспрямованість.

_MG_1490

Як зробити правильний вибір?

Серед великого числа спортивних закладів виняткове місце займають секції кіокушинкай, який вважається однією з найскладніших різновидів карате. Стиль кьокусінкай був створений в 50-их роках на противагу принципу «карате без контакту».

Уроки карате кіокушинкай стануть безпрограшним варіантом, оскільки навіть з боязкого і хворобливої дитини створять незламного тілом і духом бійця, який не боїться поразок і впевнено йде до своєї мети. А в сучасному світі це – найцінніші якості, необхідні кожному!

IMG_9983

Наступний крок

Коли ви визначилися з напрямком, то перед вами постає ще одна дилема – вартість. Адже, не менш важливим фактоором є ціна абонемента.

Вартість річного абонемента карате для дитини знаходиться в діапазоні від 3000 до 20 000 грн. Тому ви легко зможете підібрати для себе підходящу ціну. Але пам'ятайте, що економити на здоров'ї і розвитку дитини не варто, тому при виборі враховуйте співвідношення ціни і якості.

Завдяки заняттям карате, під впливом тренувань і філософських аспектів навчання, діти міняються внутрішньо, стають стриманішими, врівноваженішими і впевненіше в собі. Почніть займатися вже сьогодні і результати не змусять себе чекати.

На сайті дитячого клубу ви можете прямо зараз записатися на тренування.

Ціни уточнюйте за телефоном (098) 724-69-14

До зустрічі на тренуваннях!

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×