Чи варто дошкільнятку відвідувати тренування з карате?

В наші дні це бойове мистецтво перебуває на хвилі популярності. Зараз майже кожна дитина мріє стати каратистом.

Але карате – це не просто тренування, це стиль життя, який виховує і розвиває цілісну особистість.

Заняття карате дають гарні результати, якщо починати займатися з дитячих років. Тренування з карате для дітей стають новим світом: вони приходять в нову групу з різновіковими дітьми, вчаться знаходити спільну мову і поважати один одного. Для нього заняття в новому колективі стануть чимось на зразок підготовки до школи. І в перший клас піде дисциплінований, організований, уважний, комунікабельний хлопчик чи дівчинка. Він без праці увіллється в новий колектив, так як завдяки карате-тренуванням у нього вже буде такий досвід.

IMG_4665

Що найважливіше в тренуваннях карате для дітей?

Один з основних принципів карате — це, в першу чергу, щирість у своїх словах і вчинках. Цьому і вчать тренери Чемпіон Кідс. Буває, що хлопці лінуються на тренуваннях. І в результаті погано виступають на змаганнях. У спорті все взаємопов'язано і тому треба бути чесним. І це працює не тільки на тренуваннях, але і в житті. Тому наші тренера на заняттях домагаються того, щоб діти були, в першу чергу, правдиві перед собою.

А стане дитина чемпіоном чи ні, це справа другорядна. У будь-якому випадку, завдяки тренуванням карате він стає більш цілісним і впевненим у собі.

Що потрібно для того, щоб почати займатися карате?

Тільки ваше бажання і бажання вашої дитини.

Чим корисні тренування карате для дітей?

Це, по-перше, можливість виховати в дитині сильний дух, не забуваючи і про спортивне тіло. Крім того, заняття допомагають спрямовувати дитячу енергію в правильне русло. Завдяки тренеру малюк навчиться:

  • Дисципліни;
  • долати власну лінь і амбіції, які не сприяють досягненню мети,
  • адаптуватися до будь-якого колективу,
  • спокійно ставитися до критики,
  • після поразки знову прагнути до перемоги замість того, щоб опускати руки.

Як правильно зробити вибір?

Критеріїв вибору секції безліч: від розташування майбутнього місця занять до якості викладання.

Бажано вибрати клуб, який існує достатньо тривалий час і має зручне розташування. Якщо ви мешкаєте у Києві, то зупиніть свій вибір на тій секції, яка знаходиться у вашому районі.

Ви повинні бути впевнені, що віддаєте свою дитину в руки професіонала. Дізнайтеся у тренера з карате про його кваліфікації, є у нього вища фізкультурно-спортивну освіту.

Тренування по карате для дітей повинна проходити в добре освітленому залі, з вентиляцією і комфортними роздягальнями. Головним критерієм тут буде естетичний вигляд і порядок. Також прослідкуйте, щоб заняття проводилися при наявності спеціального інвентарю.

Наступний критерій – вартість навчання. Цей вибір ви можете зробити, виходячи зі своїх можливостей.

Поставтеся до вибору відповідально, так як від цього залежить інтерес вашої дитини до навчання. І пам'ятайте, заняття карате дають багато більше, ніж володіння прийомами бою.

У Champion Kids ми прагнемо виховати нових чемпіонів, вклавши в них свої знання і досвід.

Про інші наші напрямки читайте тут.

Ціни уточнюйте за телефоном (098) 724-69-14

До зустрічі на тренуваннях!

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×