Як виховати в дитині усвідомленість. Три перші кроки.

З кожним роком все більше набирає обертів інтерес людства до свідомості. Якщо в двох словах, то усвідомленість означає перебувати в моменті, «тут і зараз».

Науково доведено, що навчання практиці усвідомленості в школі зменшує проблеми з поведінкою дітей і підвищує увагу та емпатію.

Для того, щоб діти навчилися бути «тут і зараз», приймати будь-яку ситуацію такою, як вона є, легко справлятися з негативними думками, всьому цьому повинні спочатку навчитися ми, батьки.

Для дітей – ви кращий приклад для наслідування, тому дотримуйтеся простих правил і результат не змусить вас чекати.

ЧК карате 1

1. Подяка.

Частіше висловлюйте вголос подяку за те, що маєте. І така ж звичка скоро з'явиться у вашої дитини. Так само можна створити з дитиною «щоденник подяки» - блокнот, куди ви будете кожен вечір записувати разом 3 речі, за які ви вдячні дню. Для дітей це дуже дієва і корисна практика, яка розвиває в них позитивне сприйняття життя з космічною швидкістю.

2. Тут і зараз.

Якщо ви знаходитесь поруч, то не сидите в смартфоні, займаючись своїми справами. Адже ціна такої зайнятості дуже висока: ви стаєте чужим своєму малюкові. Висловлюйте любов, діліться душевним теплом,  розповідайте історії, грайте, проводьте час за сумісними справами. Частіше говоріть своїм дітям: «я тебе люблю», «я щасливий, що ти в мене є», «я дуже люблю проводити з тобою час» і т. п.

А своїми справами ви можете зайнятися поки дитина спить, знаходиться у садочку або, наприклад, на занятті у школі карате.

child_meditating

3. Любов. До себе.

Не плутайте любов до себе з егоїзмом. Це природна турбота про себе, про своє тіло, дух і розум. Вчіть дитину піклуватися про себе. Знову-таки це не можливо без вашого прикладу. Займайтеся спортом, намагайтеся харчуватися їжею, яка принесе вашому організму максимум користі. Прислухайтеся до свого тіла і своїх бажань. Наприклад, якщо ви просили батьків у дитинстві записати вас в школу карате, але не склалося. То зараз, будучи дорослим, ви можете здійснити свою дитячу мрію. А якщо ви живете в Києві, то це буде зробити простіше простого, так як шкіл карате тут безмежно багато.

Спорт і фізичні навантаження – це один з найпростіших способів висловити любов до себе. Спробуйте прищепити вашім нащадкам любов до спорту. У Києві безмежна кількість дитячих секцій з футболу, гімнастики, танців, є навіть секції з заморськими напрямками, такі як школа карате кіокушинкай або сквош, наприклад. Все залежить від вашої фантазії, бажання і ціни заняття або вартості абонемента, яка вам по кишені.

Є ще один хороший спосіб навчити малюка любити себе – це сімейні походи в музеї, на виставки, в театр на дитячі вистави чи просто кіно. Важливо, щоб дітям подобалося і щоб він бачив у ваших очах зацікавленність. Таке проведення часу дає їжу для розуму і підвищує самооцінку вашого чада.

Майбутнє вашого сина або дочки багато в чому залежить від вас. Пам'ятайте про це і будьте прикладом.

На сайті нашого дитячого клубу ви можете прямо зараз записатися на заняття за посиланням.

Ціни уточнюйте за телефоном (098) 724-69-14

До зустрічі на тренуваннях!

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×