Футбол для дітей


Малюкам у віці 2,5 років корисно займатися командними заняттями, такими як футбол, акторська майстерність. Ці напрямки вчать дітей взаємодіяти один з одним, відбувається процес соціалізації.

Программа_1

Наповнення тренувань

Тренування з футболу проходять у різних вікових групах і саме від цього залежить складність тренувань. Для тих дітей, які тільки починають знайомитися зі світом футболу – для наймолодших чемпіонів заняття проводяться в ігровій формі. Але у будь-якому випадку, наші вихованці рухаються від азів до складних технічних і тактичних прийомів.

inventar_football
На тренуваннях ми відпрацьовуємо техніку володіння м'ячем, розвиваємо загальну фізичну форму за допомогою вправ на розтяжку, координацію, гнучкість і т.п.; розбираємо методики і способи ведення гри, а також значення різних футбольних амплуа та, у відповідності з вищезазначеним, поведінку гравців на полі. Інвентар, який використовується під час тренувального процесу – різноманітний і залежить від типу тренування. Це можуть бути: конуси, бар'єри, тунелі, фішки і звичайно ж м'ячі.
Запишись на пробне  

Програма "Стандарт"

football-kids

  • 2 тренування на тиждень. Для футболістів-початківців важливо регулярно займатися спортом. На тренуваннях Ваша дитина буде вчитися виконувати футбольні прийоми.
  • Онлайн трекінг досягнень. Ви завжди зможете поглянути на успіхи своєї дитини в нашому додатку Champion Kids Club. У додатку дані оновлюються регулярно за підсумками кожного тренування і атестації.
  • Щоденник чемпіона. У кожного нашого вихованця є щоденник, в якому виставляються бали в залежності від того, як позаймався Ваш малюк. Це служить додатковим стимулом займатися краще і докладати більше зусиль на всіх тренуваннях.
читать больше

Запишись на пробне

Програма "Профі"

football-kids

У нас є програма «Профі», за якою діти 6-7 років займаються за посиленим курсом. У неї входять:

  • 2 тренування у великому професійному залі.
  • 1 тренування в нашому клубі. Включає теоретичний розбір тактичних і технічних помилок. На цих тренуваннях більше часу приділяється акробатиці, гімнастиці та розтяжці.
читать больше

пройти тестування

Футбольна кар`єра

DSC_3256

Дитячий клуб Champion Kids  - це не просто спортивна секція по футболу. Ми виховуємо наших дітей, дбаємо про їх фізичне здоров'я і готуємо до вступу в професійні футбольні клуби.
читати детальніше

Запишись на пробне

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×