Програми

Футбол, карате, гімнастика, аеробіка, кікбоксінг, йога та йога з мамою, танці, акторська майстерність, час казки, підготовка до школи, журналістика та багато іншого...

Протестуй дитину – визнач її ТАЛАНТИ!

Найважчий тягар, який лягає на плечі дитини, – це непрожите життя його батьків.
© Карл Густав Юнг

Згадайте, скільки всього ви робили в дитинстві з того, що вам не подобалося, але чого так хотіли ваші мама або тато!

Завдяки нашому клубу у вас є унікальна можливість позбавити свою дитину від цієї долі. Дайте дитині можливість знайти заняття за її, саме за її душі! Ви зможете спробувати все, що є в нашому клубі, а згодом обрати ті напрямки, які найбільше підходять вашому чемпіону. Давайте ростити щасливих дітей разом!

главная1

Футбол

Наші юні футболісти займаються за програмою раннього розвитку, яка називається «Я – Чемпіон». Повний курс становить 9 місяців. Кожна програма має різні рівні складності і яскраву цікаву мотиваційну систему для дітей у вигляді щоденників з наліпками, значками та медалями.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

Без имени-1

Карате

Карате – один із тих унікальних видів спорту, в якому гармонійно поєднується фізичний і духовний розвиток. З одного боку – це бойове мистецтво, що розвиває досконале володіння своїм тілом, покращує координацію і спритність. З іншого – особливий підхід до роботи над собою, виховання сили волі і духу.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

в раздел гимнастика

Гімнастика

Завдяки гімнастиці у дитини виробляється рівновага, гнучкість, спритність, координація, сила і витривалість, а головне – вміння долати свій страх. Ще вона славиться тим, що є відмінною базою для будь-якого виду спорту.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

Кікбоксинг

Кікбоксинг – спортивне єдиноборство, яке є синтезом тхеквондо та боксу. У нашому клубі проводяться заняття для малюків до 7 років. Кікбоксинг розвиває швидкість, витривалість, розтяжку і опрацьовує всю групу м'язів.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

СУЧАСНІ ТАНЦІ ДЛЯ ДІТЕЙ

Сучасні танці

За даними наукових досліджень, діти, які займаються танцями, більш розвинені і успішні, ніж їх однолітки. Вони швидше схоплюють інформацію і обробляють її. Те ж саме відбувається не тільки на інтелектуальному, але і на фізичному рівні.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

Бебі фітнес для дітей

1,5-2,5 року ­­– етап активного розвитку дитини. Рух – невід'ємна частина цього періоду, оскільки малюк вчиться володіти своїм тілом, засвоює і набуває навиків орієнтації в просторі. Йому необхідне фізичне навантаження, яке стане фундаментом для міцного здоров'я в майбутньому і прищепить любов до активних занять спортом.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

английский для детей

Файна англійська

Вивчення іноземної мови рекомендовано логопедами для загального розвитку мовлення дитини, для виправлення певних дефектів мови. Психологи сходяться на думці, що, вивчаючи іноземну мову, малюк стає більш відкритим, зникає страх спілкування. Поняття мовного бар'єру просто не існує. Це дуже важливо для побудови майбутніх міжособистісних відносин при входженні дитини в світ дорослих.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

тренеры_вова

Щоденник Чемпіона

Кожна праця повинна бути винагороджена. Це істина, з якою складно сперечатися. Спортивні заняття для дітей в нашому клубі - це велика праця, яку роблять наші юні чемпіони та їх тренери.
читати ще

Атестація в Champion Kids

Раз на 3 місяці дитячий клуб Champion Kids проводить атестацію своїх вихованців, які відвідують заняття з футболу, карате, кік-аеробіки, гімнастики та iнших напрямкiв.
читати ще

ДС

Бонус+

Окрім тренувального і навчального процесу дитина вивчає основи англійської мови на тренуваннях з футболу. Крім того, чемпіон бере участь в турнірах і сімейних зборах зі спортивних напрямків. А також Champion Kids проводить веселі сімейні дні, конкурси та майстер-класи, дитячі свята, виїзні заходи, "тижні самоврядування", "тижні капітана" та багато іншого.
дізнатись особливості

^1339ACA0420059314312850F63EDD5F96C02F76C17BC6931CC^pimgpsh_fullsize_distr

Концепція програм

Champion Kids працює з дітьми за авторськими програмами раннього розвитку спортивного і творчого спрямування, а саме: футбол, карате, аеробіка, кік-аеробіка, йога-кідс, гімнастика, сучасні танці, акторська майстерність, журналістика, "Час казок". Повний курс кожної програми становить 9 місяців. У Champion Kids ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожної дитини.

Запишись на пробне   індивідуальний підхід

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×