Програми

Футбол, бебі-футбол, карате, бебі-карате, гімнастика, чірлідинг, акробатика!

Протестуй дитину – визнач її ТАЛАНТИ!

Найважчий тягар, який лягає на плечі дитини, – це непрожите життя його батьків.
© Карл Густав Юнг

Згадайте, скільки всього ви робили в дитинстві з того, що вам не подобалося, але чого так хотіли ваші мама або тато!

Завдяки нашому клубу у вас є унікальна можливість позбавити свою дитину від цієї долі. Дайте дитині можливість знайти заняття за її, саме за її душі! Ви зможете спробувати все, що є в нашому клубі, а згодом обрати ті напрямки, які найбільше підходять вашому чемпіону. Давайте ростити щасливих дітей разом!

главная1

Футбол

Наші юні футболісти займаються за програмою раннього розвитку, яка називається «Я – Чемпіон». Повний курс становить 9 місяців. Кожна програма має різні рівні складності і яскраву цікаву мотиваційну систему для дітей у вигляді щоденників з наліпками, значками та медалями.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

Без имени-1

Карате

Карате – один із тих унікальних видів спорту, в якому гармонійно поєднується фізичний і духовний розвиток. З одного боку – це бойове мистецтво, що розвиває досконале володіння своїм тілом, покращує координацію і спритність. З іншого – особливий підхід до роботи над собою, виховання сили волі і духу.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

в раздел гимнастика

Гімнастика

Завдяки гімнастиці у дитини виробляється рівновага, гнучкість, спритність, координація, сила і витривалість, а головне – вміння долати свій страх. Ще вона славиться тим, що є відмінною базою для будь-якого виду спорту.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

в раздел черлидинг

Черлiдiнг

Це одне з масових спортивних напрямків для дітей з різною фізичною формою, що поєднує в собі акробатичні, танцювальні, спортивні елементи і елементи шоу.
дізнатись особливості  Запишись на пробне

в раздел акробатика

Акробатика

Це різновид гімнастики, що включає в себе вправи на спритність, гнучкість, стрибучість, силу і балансування. Як правило, починають займатися акробатикою в ранньому дитинстві.
дізнатись особливості  Запишись на пробне

тренеры_вова

Щоденник Чемпіона

Кожна праця повинна бути винагороджена. Це істина, з якою складно сперечатися. Спортивні заняття для дітей в нашому клубі - це велика праця, яку роблять наші юні чемпіони та їх тренери.
читати ще

Атестація в Champion Kids

Раз на 3 місяці дитячий клуб Champion Kids проводить атестацію своїх вихованців, які відвідують заняття з футболу, карате, кік-аеробіки, гімнастики та iнших напрямкiв.
читати ще

ДС

Бонус+

Окрім тренувального і навчального процесу дитина вивчає основи англійської мови на тренуваннях з футболу. Крім того, чемпіон бере участь в турнірах і сімейних зборах зі спортивних напрямків. А також Champion Kids проводить веселі сімейні дні, конкурси та майстер-класи, дитячі свята, виїзні заходи, "тижні самоврядування", "тижні капітана" та багато іншого.
дізнатись особливості

^1339ACA0420059314312850F63EDD5F96C02F76C17BC6931CC^pimgpsh_fullsize_distr

Концепція програм

Champion Kids працює з дітьми за авторськими програмами раннього розвитку спортивного і творчого спрямування, а саме: футбол, карате, аеробіка, кік-аеробіка, йога-кідс, гімнастика, сучасні танці, акторська майстерність, журналістика, "Час казок". Повний курс кожної програми становить 9 місяців. У Champion Kids ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожної дитини.

Запишись на пробне   індивідуальний підхід

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×