Програми

Футбол, карате, гімнастика, аеробіка, кікбоксінг, йога та йога з мамою, танці, акторська майстерність, час казки, підготовка до школи, журналістика та багато іншого...

Протестуй дитину – визнач її ТАЛАНТИ!

Найважчий тягар, який лягає на плечі дитини, – це непрожите життя його батьків.
© Карл Густав Юнг

Згадайте, скільки всього ви робили в дитинстві з того, що вам не подобалося, але чого так хотіли ваші мама або тато!

Завдяки нашому клубу у вас є унікальна можливість позбавити свою дитину від цієї долі. Дайте дитині можливість знайти заняття за її, саме за її душі! Ви зможете спробувати все, що є в нашому клубі, а згодом обрати ті напрямки, які найбільше підходять вашому чемпіону. Давайте ростити щасливих дітей разом!

главная1

Футбол

Наші юні футболісти займаються за програмою раннього розвитку, яка називається «Я – Чемпіон». Повний курс становить 9 місяців. Кожна програма має різні рівні складності і яскраву цікаву мотиваційну систему для дітей у вигляді щоденників з наліпками, значками та медалями.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

Без имени-1

Карате

Карате – один із тих унікальних видів спорту, в якому гармонійно поєднується фізичний і духовний розвиток. З одного боку – це бойове мистецтво, що розвиває досконале володіння своїм тілом, покращує координацію і спритність. З іншого – особливий підхід до роботи над собою, виховання сили волі і духу.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

в раздел гимнастика

Гімнастика

Завдяки гімнастиці у дитини виробляється рівновага, гнучкість, спритність, координація, сила і витривалість, а головне – вміння долати свій страх. Ще вона славиться тим, що є відмінною базою для будь-якого виду спорту.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

Кікбоксинг

Кікбоксинг – спортивне єдиноборство, яке є синтезом тхеквондо та боксу. У нашому клубі проводяться заняття для малюків до 7 років. Кікбоксинг розвиває швидкість, витривалість, розтяжку і опрацьовує всю групу м'язів.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

аэероьика 836

Аеробіка

Це комплекс вправ для фізичного розвитку і загальної підтримки тонусу дитини. Крім того, це відмінна профілактика вірусних захворювань і зміцнення опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, всіх груп м'язів. Pаняття аеробікою допомагають дитині уникнути таких проблем, як викривлення хребта і надмірна вага.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

СУЧАСНІ ТАНЦІ ДЛЯ ДІТЕЙ

Сучасні танці

За даними наукових досліджень, діти, які займаються танцями, більш розвинені і успішні, ніж їх однолітки. Вони швидше схоплюють інформацію і обробляють її. Те ж саме відбувається не тільки на інтелектуальному, але і на фізичному рівні.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

йога для детей киев

Йога-кідс

Йога гармонізує наш внутрішній стан, приводить до ладу тіло та думки. Йога робить нас гнучкими в усіх сенсах цього слова. Заняття йогою здатні суттєво оздоровити та омолодити організм. Але не варто забувати, що йога – це не лише набір вправ, але і справжня глибока філософія, що вчить рефлексії, самоконтролю, просвітленню, благотворно впливає на нервову систему та змінює свідомість. Ми з упевненістю говоримо про те, що йога в гарному сенсі підпорядковує собі всі процеси нашого організму.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

Бебі фітнес для дітей

1,5-2,5 року ­­– етап активного розвитку дитини. Рух – невід'ємна частина цього періоду, оскільки малюк вчиться володіти своїм тілом, засвоює і набуває навиків орієнтації в просторі. Йому необхідне фізичне навантаження, яке стане фундаментом для міцного здоров'я в майбутньому і прищепить любов до активних занять спортом.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

в раздел2

Цікава математика

Дитячий клуб Champion Kids займається не лише спортивним, але й всебічним розвитком дітей. Складно знайти більш зручне і практичне місце для занять в Києві, яке поєднує в собі стільки різних напрямків. Для того щоб розвиваючий комплекс був повним, ми відкрили ще один новий напрям – «Цікава математика»!
дізнатись особливості   Запишись на пробне

Без имени-2 раздел

Час казок

Казка - як ти прекрасна! Зі своїм загадковим сюжетом і лінією оповідання, своєю таємничістю і чарівністю, своїми героями і чудесами. Саме тому всі ці історії - є невід'ємними елементами життя малюка. До яких він звикає вже з пелюшок. Адже слухаючи розповідь, все сприймає всерйоз. У молодшому віці психіка ще нестабільна, межа між добром і злом злегка розмита. Тому, якщо ви помітили, що дитина нестандартно почала себе поводити або занадто часто вередує, не турбуйтеся, просто зверніть свою увагу на, здавалось б, такі прості, звичні нам і малюкам ... казки.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

курсы актерского мастерства для детей киев

Актерська майстерність

Наші заняття допомагають дитині в ігровій формі адаптуватися до будь-яких, навіть найбільш несподіваних, життєвих ситуацій. Малюк вчиться як командній взаємодії (розігрування сценок, побудова діалогів), так і індивідуальній роботі (робота над образом, монологи, вірші). Окрім цього, розвивається пам'ять дитини, креативність, вона вчиться контролювати тон і тембр голосу, стає більш посидючою, уважною, чує дорослих. Відбувається комплексний творчий розвиток малюка!
дізнатись особливості   Запишись на пробне

журналистика 836

Журналістика

Світ журналістики такий прекрасний і незвичайний. У нього тільки потрібно потрапити, і він закрутить з головою. Не дарма ж професія журналіста вважається однією з самих незвичайних, престижних і цікавих. Можливо саме ваша дитина обере надалі цю професію або стане великим письменником.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

английский для детей

Файна англійська

Вивчення іноземної мови рекомендовано логопедами для загального розвитку мовлення дитини, для виправлення певних дефектів мови. Психологи сходяться на думці, що, вивчаючи іноземну мову, малюк стає більш відкритим, зникає страх спілкування. Поняття мовного бар'єру просто не існує. Це дуже важливо для побудови майбутніх міжособистісних відносин при входженні дитини в світ дорослих.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

подготовка к школе киев

Підготовка до школи

Підготовка дитини до школи включає в себе всі необхідні для загальної ерудиції пункти. Це і розвиток мови, і логіка, і математика, і дрібна моторика, і природознавство. Завдяки заняттям зміцнюється пам'ять дитини, вона вчиться розуміти поставлені питання і логічно відповідати на них,  звикає до роботи в колективі, адаптується до будь-яких змін. Після закінчення програми дитина повністю готова до входження в шкільний етап і до гармонійного перебування в ньому.
дізнатись особливості   Запишись на пробне

тренеры_вова

Щоденник Чемпіона

Кожна праця повинна бути винагороджена. Це істина, з якою складно сперечатися. Спортивні заняття для дітей в нашому клубі - це велика праця, яку роблять наші юні чемпіони та їх тренери.
читати ще

Атестація в Champion Kids

Раз на 3 місяці дитячий клуб Champion Kids проводить атестацію своїх вихованців, які відвідують заняття з футболу, карате, кік-аеробіки, гімнастики та iнших напрямкiв.
читати ще

ДС

Бонус+

Окрім тренувального і навчального процесу дитина вивчає основи англійської мови на тренуваннях з футболу. Крім того, чемпіон бере участь в турнірах і сімейних зборах зі спортивних напрямків. А також Champion Kids проводить веселі сімейні дні, конкурси та майстер-класи, дитячі свята, виїзні заходи, "тижні самоврядування", "тижні капітана" та багато іншого.
дізнатись особливості

^1339ACA0420059314312850F63EDD5F96C02F76C17BC6931CC^pimgpsh_fullsize_distr

Концепція програм

Champion Kids працює з дітьми за авторськими програмами раннього розвитку спортивного і творчого спрямування, а саме: футбол, карате, аеробіка, кік-аеробіка, йога-кідс, гімнастика, сучасні танці, акторська майстерність, журналістика, "Час казок". Повний курс кожної програми становить 9 місяців. У Champion Kids ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожної дитини.

Запишись на пробне   індивідуальний підхід

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×