Професійний розвиток каратиста

З нами діти мають можливість розвиватися професійно під керівництвом своїх наставників і Всеукраїнської федерації з карате ШінКіокушінкаі ShinKyokushinkai.

Наші каратисти не просто відвідують тренування і отримують мотиваційні значки, медалі та інші заохочення. Вони навчаються, розвиваються, здають нормативи на атестації, які проходять раз в 3 місяці в нашому клубі. Крім того, у кожного нашого чемпіона є можливість отримати пояс та нашивку на пояс.

Як це відбувається? При здачі атестації в клубі тренер уважно стежить за своїм вихованцем і у разі визначних досягнень рекомендує дитину на здачу пояса. Вона періодично проходить за підтримки Всеукраїнської федерації з карате ШінКіокушінкаі (ShinKyokushinkai). Перший пояс помаранчевий. Потім йдуть помаранчевий зі срібною нашивкою, синій, синій зі срібною нашивкою, жовтий, жовтий зі срібною нашивкою, зелений, зелений зі срібною нашивкою, коричневий, коричневий зі срібною нашивкою, чорний.

На кожному занятті тренери готують малюків на здачу нормативів. Крім того, для вдосконалення навичок проводяться внутрішні клубні спаринги, а також виїзні турніри і змагання.

Представники Всеукраїнської федерації з карате ШінКіокушінкаі ShinKyokushinkai проводять атестацію на здачу поясів в дитячому клубі Champion Kids.

Записатись на тренування   назад до програм

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×