Файна англійська

Набір дітей в групу Файна англійська тимчасово призупинений!

Ми знаємо як Ви хочете дати своїй дитині щасливе майбутнє та впевненість у власних силах, тому рекомендуємо вибрати серед альтернативних напрямів:

усі напрямки

Або зателефонуйте для підбору програми індивідуально Вашій дитині:
(098) 296-12-86; (095) 853-19-27.

Психологи радять вивчати іноземні мови з пелюшок, для того щоб дитині було легше їх засвоювати. У нас Ви можете вивчати англійську з 2,5 років в групі, а починаючи з 6 років – індивідуально. Програма адаптується під кожну дитину відповідно до рівня володіння мовою і потреб. Додаткове вивчення англійської мови Ви можете отримати на тренуваннях з футболу.

╤П╨╖╤Л╨║╨╕

Іноземна мова як невід'ємна складова гармонійного успішного суспільства.

Усім відомо, що вивчення іноземних мов розширює коло спілкування, загальну ерудицію, кругозір. Дослідження вчених показують, що чим раніше ми починаємо вивчати іноземну мову, тим краще відбувається загальний розвиток мови, більш інтенсивно розвивається пам'ять, творче мислення, увага і дрібна моторика.

Запишись на пробне

Курси англійської для дітей

Мова дитини активно формується саме в дошкільному віці. Ви помічали, як легко дитина вчить рідну мову, як швидко запам'ятовує слова? І все це відбувається природним шляхом. Чому? Тому, що дитина занурена в рідне мовне середовище. А якщо сім'я двомовна, то вона без проблем природним шляхом освоює відразу дві мови. Можна сказати, що малюк вивчає мову на рівні інтуїції.

Захоплюючий англійський

Мозок дитини молодшого дошкільного віку неймовірно активний, пластичний і сприйнятливий до нової інформації. Саме в цей період педагоги рекомендують починати вивчення іноземної мови. Багато батьків так і роблять – записують дитину на курси.

Курси англійської для дітей

Английский для дітей в Київі

Малюки з 2,5 до 5 років займаються в групах.  Для дітей старше п'яти років будуть проходити індивідуальні заняття з урахуванням всіх запитів батьків (підтягти шкільну програму, вивчити лексичний мінімум перед поїздкою в будь-яку англомовну країну і т.д.)

Англійська для дітей в киеве

Чому Ваш малюк повинен вчити англійську саме в нашому клубі? Розповідаємо.

Запишись на пробне

Уроки англійського для дітей

Заняття повністю адаптовані під фізіологічні та вікові особливості дітей. Вони не будуть «вчити» і «займатися» – малюки будуть спілкуватися і грати! А разом з тим, легко і непомітно освоювати нову для себе мову. Діти будуть вчити вірші, співати, вивчати відеоматеріали, грати в різні розвиваючі ігри та багато-багато говорити англійською. Дізнаватися мову, граючись – найбільш простий і комфортний спосіб вивчення. Діти не втомлюються, їх увага не розсіюється, їх інтерес не згасає.

уроки англійської для дітей

Крім того, вивчення іноземної мови рекомендовано логопедами для загального розвитку рідної мови дитини, для виправлення певних дефектів мовлення. Вивчаючи іноземну мову, малюк стає більш відкритим, відходить страх спілкування. Поняття мовного бар'єру просто немає. Це дуже важливо для побудови майбутніх міжособистісних відносин при входженні дитини в світ дорослих.

Любі наші батьки! Чекаємо Вас і Ваших чемпіонів на наших заняттях з англійської мови. Відкрийте дитині новий світ і нові можливості!

Запишись на пробне

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×