КІКБОКСИНГ


Кікбоксинг – спортивне єдиноборство, яке є синтезом тхеквондо та боксу. У нашому клубі проводяться заняття для дітей до 7 років. Ми готуємо базу та передаємо юних чемпіонів в професійні школи кікбоксингу, так як до 7 років цим видом спорту не займаються.
занятия по кикбоксингу

Наповнення тренувань – махи ногами, розтяжка, виконування випадів, розвиток гнучкості, техніка ударів руками й ногами, витривалість, швидкість реакції... Це тільки частина фізичних елементів розвитку. Проте не можна не сказати про емоційну сторону. У дитини воховується сила волі, прагнення до перемоги та бажання добиватися свого. Дитина навчається думати та швидко приймати рішення, вчиться бути з противником (не важливо, людина це чи ситуація) один на один та перемагати!
Американський кікбоксинг зародився в 1960 роках в США. Назва походить від «кік» – удар, тож це означає, що в кікбоксингу використовуються удари руками і ногами.

кикбоксинг для детей

До слова, найвідоміші кікбоксери – Жан-Клод Ван Дамм і Віталій Кличко. Цікаво, що останній став одним з перших чемпіонів світу з кікбоксингу в Україні!

Плюси кікбоксингу:

  • Опрацьовуються всі групи м'язів
  • Виробляється гнучкість тіла (розтяжка – важливий елемент в кікбоксингу)
  • Підвищується фізична витривалість, вправність, швидкість, реакція
  • Серцево-судинна система функціонує без збоїв
  • Поліпшується обмін речовин
  • Швидкий і видимий результат тренувань.

Мінуси кікбоксингу:

Їх немає 🙂

Любі наші батьки! Приєднуйтесь 🙂 Відкрийте нові можливості Ваших чемпіонів, подаруйте їм надзвичайні емоції, зробіть їх здоровими і щасливими разом з Champion Kids!

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×