Карате для дітей


Карате для дітей від 2,5 років дисциплінує малюка, розвиває координацію і виховує силу волі. Цей індивідуальний вид спорту добре поєднується з командною взаємодією, наприклад, з футболом і акторською майстерністю.

Карате – один із тих унікальних видів спорту, в якому гармонійно поєднується фізичний і духовний розвиток. З одного боку – це бойове мистецтво, що розвиває досконале володіння своїм тілом, покращує координацію і спритність. З іншого – особливий підхід до роботи над собою, виховання сили волі і духу.

Особливістю даного виду спорту є те, що ним можна займатися все життя, а почати в будь-якому віці. Тому, якщо Ви сумніваєтеся, чи віддавати дитину на карате – обов'язково спробуйте. І Ви не пошкодуєте.

DSC_5260

З точки зору батьківського спокою не можна не відзначити, що за рівнем травматизму карате для дітей займає 50-е місце серед інших.

Запишись на пробне  

Заняття по карате для дітей

На підтримку занять карате висловлюються всі спортивні лікарі. Починати можна з раннього віку.

Наповнення тренувань – махи ногами, розтяжка, виконання випадів, розвиток гнучкості – формує у малюка впевненість у собі, фізичну витривалість, дає йому можливість порівняти «себе сьогоднішнього» з «собою вчорашнім». Дитина може адекватно оцінити свої перемоги і поставити нові цілі.

╨║╨░╤А╨░╤В╨╡╨╡

Крім фізичних плюсів, карате включає в себе досить глибоку духовну складову. Це пропаганда здорового способу життя в комплексі з розвитком фізичних можливостей свого тіла, сили духу і сили думки. Заняття покращують концентраційні якості дитини і розвивають увагу, спостережливість, посидючість. Кожне заняття з карате – це перемога малюка, в першу чергу, над самим собою, над своєю невпевненістю і страхами. У майбутньому ці фактори стануть для Вашого чемпіона відмінним фундаментом у досягненні мети.

^B5A7C19F1DF13DA8DC338BDD747AFD0733DC0050AFB8FCE764^pimgpsh_fullsize_distr

Шановні батьки, не втрачайте час на правильний вибір дитячої спортивної секції з карате в Києві – просто беріть Ваших малюків і приходьте до нас в Champion Kids!

Запишись на пробне  

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК КАРАТИСТА

У дитячому клубі Champion Kids каратисти мають можливість розвиватися професійно під чуйним керівництвом своїх наставників і представників Всеукраїнської федерації з карате ШінКіокушінкаі ShinKyokushinkai.


читати детальніше

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×