ІНТЕРВ’Ю З Ганною Завадською

Ніжна, тендітна, мила дівчина, мама і засновник мережі салонів краси для дітей Kidscut, Ганна Завадська, розповіла про натхнення, спорті  і секрети виховання дитини.

Зараз багато жінок прагнуть бути ідеальними. Розкажіть свій секрет успіху?

Напевно, мій секрет в тому, що я, як раз, не прагну бути ідеальною в усьому! Я перфекціоніст, але перегинати палицю не люблю (посміхається). Найголовніше, робити те, що підказує серце. Це моє правило вже багато років! Я слухаю себе, мене підтримує сім'я і цього достатньо для того, щоб бути успішною. Але це особисто для мене.

Ви займаєтеся якимось спортом? Чи є у вас щоденний комплекс вправ на 10 хвилин?

Я люблю біг, для мене це і спорт, і задоволення, можливість скинути зайву напругу і підбадьорити свій організм. Бігати, вважаю, краще вранці і в будь-яку погоду (сміється)

Що вас надихає?

Мене надихають люди і ще подорожі. Зазвичай з кожної країни я наводжу якісь нові думки, нововведення і натхнення для роботи.

Яким спортом займається ваша дитина?

Професійно поки ніяким, йому всього 3,5. Але дуже подобається футбол. Наш тато професійно займався цим спортом і природно м'яч був однією з перших наших іграшок (посміхається)

А як ви відновлюєте сили?

Після складних проектів або важких трудових буднів, ми любимо з чоловіком поїхати на 2-3 дні і влаштувати повний релакс, без телефонів і роботи.

Чого ви хочете навчити свою дитину? Без чого, по-вашому, в житті не обійтися?

Я дуже хочу, навчити його "бути щасливим". Щоб він умів радіти як дрібниці, так і великим перемогам, щоб у нього завжди була мета й бажання досягти її!

Зараз величезна кількість самих різних методик виховання. Який дотримуєтеся ви?

Я не дотримуюся ніякої методикою. Я даю максимум свободи вибору, але при цьому у нас є певні правила, яких потрібно дотримуватися.

Ми не змушуємо дитину робити те, що йому не цікаво, тільки якщо мова йде про час сну. Нашого активного хлопця, якщо не покласти, то він буде бігати цілодобово. Навіть у харчуванні я ніколи не змушую. Якщо ні, значить ні... Вважаю, що в 3,5 у нього достатньо знань і навичок, щоб самому вибрати те, що йому подобається.

З чого почався ваш проект «Kidscut»?

Почався звичайно з ідеї... А саме з смутку, що б'юті-індустрія для дорослих з кожним роком набирає все нові і нові оберти, а дитячі салони, були десь при магазинах дитячих товарів і в торгових центрах, так і залишилися. Мені захотілося створити не просто "перукарню", а простір, в якому діти будуть відчувати себе максимально комфортно і де ми зможемо прищеплювати їм бажання стежити за собою з самого дитинства. І у нас це вийшло (посміхається). Мене підтримували всі близькі!

Анна Завадская 3

Чого навчив вас син?

Він щодня вчить мене, що не можна розслаблятися, і це не тільки пов'язано з його вихованням. А ще він мене вчить дивитися на світ його очима і тоді деякі прості істини стають все більш очевидними.

Є у вас якийсь певний часовий режим, маю на увазі ви сова чи жайворонок?

Ой, я сова... Але доводиться підлаштовуватися під режим сина. О 9:30 ми повинні бути в садку, тому підйом у нас в 08:30. А ось на вихідних іноді дозволяю собі поспати до 10.

Поділіться одним своїм секретом працюючої мами?

 Пам'ятайте, що діти розумніші за нас! і почувають краще! Прислухайтеся до своєї дитини, він може підказати вам набагато більше ніж досвідчена подруга (сміється)

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×