Інтервью Валерії Горбуліньскої

Тендітна дівчина, поруч з якою завжди тепло і сонячно, навіть у дощові дні. Завжди променисто посміхається і надихає тисячі жінок бути щасливими. Засновник двох проектів Garbuwka clothing і Balveryhome, які зараз активно розвиваються, Валерія Горбулінська, поділилася з нами своїми маленькими секретами як все встигати, тримати себе у формі і з ким радитися з важливих питань.

лера горбулинская 1

Лера, у вас два успішних проекти, блог в instagram, крім того ви подорожуєте, проводите майстер-класи та ще встигаєте приділити увагу родині і дітям. Розкажіть де ви берете додатковий час у добі?) Як ви все встигаєте?

У нас з чоловіком командна робота, тому на двох у нас 48 годин (посміхається). Він допомагає мені, а я йому. А ще у мене диво-мама, а у моїх діток диво-бабуся і гарний садок.

Ким ви хотіли бути в дитинстві? Ким я тільки не хотіла стати: стоматологом, професійною танцівницею, актрисою, фотомоделлю, дизайнером.

З чим у вас асоціюється слово «дитинство»? З бабусиними рогаликами з вишнею та безтурботним проведенням часу. А ще з  піснями Louis Armstrong-гу вранці.

Яким видом спорту ви займалися в дитинстві? На які гуртки ходили?На малювання ходила на танці (хіп-хоп) та на йогу. Але недовгий час.

Яким видом спорту займаються ваші діти? Старша займається плаванням, скоро збираємося підключити танці.

Ваші діти самі вибирають, чим займатися? Як у вас взагалі в родині з вибором? Єві дуже подобається плавати, тому можна сказати, що вони самі обирають. Коректуємо іноді в одязі (буває у старшій гостре бажання надіти туфельки в мороз), і поки ще їжа, було б бажання, харчувалися б тільки солодким (сміється).

Забороняєте ви щось своїм дітям? Забороняємо, напевно, багато. Але майже всі з цього те, що може якось нашкодити їм (та ж їжа, гаджети в неосудному кількості і т. д.).

лера горбулинская 2

Які є у вас сімейні традиції, які ви намагаєтеся привити дітям? Зараз самі собі їх намагаємося привити, заодно і дітям. З недавніх пір у нас родинно-дружні пізні сніданки по неділях. І ляльковий театр перед цим.

Ви займаєтеся якимось спортом? Періодично йога або «фітнес» за програмою Nike Training. Зараз пробую себе у першій студії пілона Studio 19. Дуже подобається!

Чи є у вас щоденний комплекс вправ на 10 хвилин? Щодня я не займаюся, але якщо говорити про тренування на 10-15 хвилин, то це той же Nike Training.

Як ви відновлюєте сили? Що вас надихає? Прогулянки біля моря або просто «потюленити» вдома з книгою.

Чи може дитина стати перешкодою в реалізації свого потенціалу? Хто вам допомагає з дітьми і по дому? Для мене наші дівчата стали величезним поштовхом у розвитку себе і супер мотивацією щось робити. Я така завдяки їм. З дітьми допомагає чоловік, мама, сестричка чоловіка, кума і садок звичайно. По дому допомагає поки тільки чоловік.

З кимось радитеся з важливих питань? З собою, чоловіком, мамою, близькими дівчатками. Але найчастіше перші 3 пункти (посміхається).

лера горбулинская 3

Чого ви хочете навчити своїх дітей? Без чого, по-вашому, в житті не обійтися? У будь-якій ситуації знаходити щось хороше, бути щасливими і усвідомленими.

Чого навчив вас ваша дитина? Дивіться попередню відповідь (сміється).

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×