Наш блог

Корисні статті про розвиток малюків

836 на 297 карате

Карате для дівчаток

Популярність карате серед представниць слабкої статі зростає з кожним роком. Цей вид спорту навіть був включений в олімпійську програму. Прагнення навчити доньку захищатися – одна з причин, по якій батьки віддають дівчаток займатися карате. Але часто батьки сумніваються, чи варто віддати перевагу бойовим мистецтвам, а не балету, гімнастикі чи тенісу.

перейти

Карате для початківців

Оптимізм – це вміння, побачити позитивні сторони в будь-яких подіях і давати розумну оцінку неприємностям. Оптимістами не народжуються. Зараз ми розповімо які інструменти допоможуть вам прикрасити світ малюка в яскраві фарби.

перейти

Заняття карате для дітей

Наші маленькі непосиди не можуть зупинитися ні на хвилину і можуть невтомно ганяти весь день, поки не «сяде батарейка». Малюки потребують дуже багато уваги і щоб хоч трохи звільнити собі час для відпочинку, доведеться потрудитися. І прочитати статтю до кінця)

перейти

Уроки карате для дітей

Секції східних єдиноборств завойовують все більше однодумців в нашій країні та в Києві зокрема. У цій статті ми з'ясуємо що таке уроки карате для дітей, чим вони корисні і які особливості карате кіокушинкай.

перейти

Тренування карате для дітей

В наші дні це бойове мистецтво перебуває на хвилі популярності. Зараз майже кожна дитина мріє стати каратистом. Але карате – це не просто тренування, це стиль життя, який виховує і розвиває цілісну особистість. Заняття карате дають гарні результати, якщо починати займатися з дитячих років. Тренування з карате для дітей стають новим світом: вони приходять в нову групу з різновіковими дітьми, вчаться знаходити спільну мову і поважати один одного. Для нього заняття в новому колективі стануть чимось на зразок підготовки до школи. І в перший клас піде дисциплінований, організований, уважний, комунікабельний хлопчик чи дівчинка. Він без праці увіллється в новий колектив, так як завдяки карате-тренуванням у нього вже буде такий досвід.

перейти

ІНТЕРВЬЮ з Аревік Арзумановою

Сонячна, весела і чарівна дівчина, організатор фестивалю #Мамаслет, творець прикрас для мам @mama.bracelet, Аревік Арзуманова, поділилася з нами секретами виховання і натхнення. Аревік, з чим асоціюється у вас слово «мама»? «Мама» – це всесвіт! Буквально вчора, після складного по організації #Мамаслет в Одесі, 7 годин дороги, я приїхала додому і лягла в ліжко, обняла сина…

Перейти

Інтервью Валерії Горбуліньскої

Тендітна дівчина, поруч з якою завжди тепло і сонячно, навіть у дощові дні. Завжди променисто посміхається і надихає тисячі жінок бути щасливими. Засновник двох проектів Garbuwka clothing і Balveryhome, які зараз активно розвиваються, Валерія Горбулінська, поділилася з нами своїми маленькими секретами як все встигати, тримати себе у формі і з ким радитися з важливих питань….

Перейти

ІНТЕРВ’Ю з Вікторією Журбас

В этом интервью создатель проекта «Предпринимама», Виктория Литвин-Журбас, рассказала нам как ей удается совмещать заботу о двух детях с творческими планами. И поделалась секретом того, как все успевать. Вика, сейчас многие женщины стремятся быть идеальными во всем.  Расскажите свой секрет успеха? Его нет, как и успеха нет. Есть гармония и отслеживание баланса в себе, вокруг…

Перейти

ІНТЕРВ’Ю З Мариной Шимко

Ми продовжуємо з великим задоволенням розповідати про мам України, які діляться з нами своїми секретами суперсили. Наша нова героїня – Марина Шимко, молода мама трьох дітей розповіла про пріоритети, авторитети та рух вперед. Зараз багато жінок прагнуть бути ідеальними. Розкажіть свій секрет успіху? Я для себе засвоїла одну фразу «щаслива мама – щасливі діти» і…

Перейти

Діти і футбол, або чим корисні заняття з футболу для дітей

Кожна мама мріє виростити свою дитину чемпіона, не важливо дівчинка це чи хлопчик. Як тільки дитина стає на ноги, батьки вже планують куди його віддати. Чи то від того, що втомилися від нього,чи для того, щоб збільшити його шанси стати лідером. Саме для цього всі спортивні клуби в Києві намагаються відкрити напрям «бебі-фітнес». Куди з…

Перейти

×

×