Наш блог

Корисні статті про розвиток малюків

836 на 297 карате

Карате для дівчаток

Популярність карате серед представниць слабкої статі зростає з кожним роком. Цей вид спорту навіть був включений в олімпійську програму. Прагнення навчити доньку захищатися – одна з причин, по якій батьки віддають дівчаток займатися карате. Але часто батьки сумніваються, чи варто віддати перевагу бойовим мистецтвам, а не балету, гімнастикі чи тенісу.

перейти

Карате для початківців

Оптимізм – це вміння, побачити позитивні сторони в будь-яких подіях і давати розумну оцінку неприємностям. Оптимістами не народжуються. Зараз ми розповімо які інструменти допоможуть вам прикрасити світ малюка в яскраві фарби.

перейти

Заняття карате для дітей

Наші маленькі непосиди не можуть зупинитися ні на хвилину і можуть невтомно ганяти весь день, поки не «сяде батарейка». Малюки потребують дуже багато уваги і щоб хоч трохи звільнити собі час для відпочинку, доведеться потрудитися. І прочитати статтю до кінця)

перейти

Уроки карате для дітей

Секції східних єдиноборств завойовують все більше однодумців в нашій країні та в Києві зокрема. У цій статті ми з'ясуємо що таке уроки карате для дітей, чим вони корисні і які особливості карате кіокушинкай.

перейти

Тренування карате для дітей

В наші дні це бойове мистецтво перебуває на хвилі популярності. Зараз майже кожна дитина мріє стати каратистом. Але карате – це не просто тренування, це стиль життя, який виховує і розвиває цілісну особистість. Заняття карате дають гарні результати, якщо починати займатися з дитячих років. Тренування з карате для дітей стають новим світом: вони приходять в нову групу з різновіковими дітьми, вчаться знаходити спільну мову і поважати один одного. Для нього заняття в новому колективі стануть чимось на зразок підготовки до школи. І в перший клас піде дисциплінований, організований, уважний, комунікабельний хлопчик чи дівчинка. Він без праці увіллється в новий колектив, так як завдяки карате-тренуванням у нього вже буде такий досвід.

перейти

Школа карате у Києві

З кожним роком все більше набирає обертів інтерес людства до свідомості. Якщо в двох словах, то усвідомленість означає перебувати в моменті, «тут і зараз».

перейти

ІНТЕРВ’Ю З Тетяною Пренткович

Таня Пренткович, весела, з гарним почуттям гумору дівчина і мама, яка багато подорожує. Майже вегетаріанка і трохи бізнесвумен)  Що змінилося в вашому житті з появою дитини? Що змінилося? з’явилося більше мотивації і менше часу (сміється), але почала встигати більше! якась містика(сміється). Чи все заплановане встигаєте? Стараюся встигати усе! та часто програма дає збій (сміється). Ким…

Перейти

ІНТЕРВ’Ю З Ганною Завадською

Ніжна, тендітна, мила дівчина, мама і засновник мережі салонів краси для дітей Kidscut, Ганна Завадська, розповіла про натхнення, спорті  і секрети виховання дитини. Зараз багато жінок прагнуть бути ідеальними. Розкажіть свій секрет успіху? Напевно, мій секрет в тому, що я, як раз, не прагну бути ідеальною в усьому! Я перфекціоніст, але перегинати палицю не люблю…

Перейти

ІНТЕРВЬЮ з Аревік Арзумановою

Сонячна, весела і чарівна дівчина, організатор фестивалю #Мамаслет, творець прикрас для мам @mama.bracelet, Аревік Арзуманова, поділилася з нами секретами виховання і натхнення. Аревік, з чим асоціюється у вас слово «мама»? «Мама» – це всесвіт! Буквально вчора, після складного по організації #Мамаслет в Одесі, 7 годин дороги, я приїхала додому і лягла в ліжко, обняла сина…

Перейти

Інтервью Валерії Горбуліньскої

Тендітна дівчина, поруч з якою завжди тепло і сонячно, навіть у дощові дні. Завжди променисто посміхається і надихає тисячі жінок бути щасливими. Засновник двох проектів Garbuwka clothing і Balveryhome, які зараз активно розвиваються, Валерія Горбулінська, поділилася з нами своїми маленькими секретами як все встигати, тримати себе у формі і з ким радитися з важливих питань….

Перейти

ІНТЕРВ’Ю з Вікторією Журбас

В этом интервью создатель проекта «Предпринимама», Виктория Литвин-Журбас, рассказала нам как ей удается совмещать заботу о двух детях с творческими планами. И поделалась секретом того, как все успевать. Вика, сейчас многие женщины стремятся быть идеальными во всем.  Расскажите свой секрет успеха? Его нет, как и успеха нет. Есть гармония и отслеживание баланса в себе, вокруг…

Перейти

×

×