Гімнастика для дітей


У малюків з 2,5 років гімнастика розвиває витривалість, гнучкість, рівновагу і координацію. Дітки знайомляться з гімнастикою, для них заняття проходить в більш розслабленій (ігровій) формі. Але за цей час вони так само вчать стандартні гімнастичні елементи і працюють з предметом. Вони так само вчаться бути в колективі. Під час заняття також відбувається підготовка тіла до садочка і школи, тренується витривалість за рахунок комбінації активних рухів і статичних вправ.

гімнастика для дітей

Ці заняття стають надійною базою для занять з футболу, а по досягненню чотирирічного віку - для тренувань з кік-аеробіки.
Запишись на пробне

Особливості дитячої гімнастики

Дитяча гімнастика розвиває рівновагу, гнучкість, спритність, координацію, силу і витривалість, а головне - вміння долати свій страх. Ще вона славиться тим, що є відмінною базою для будь-якого виду спорту.

читати більше

дитяча гімнастика

Зміни, які будуть видні відразу після початку занять:

  • красивая осанка;
  • легкая походка;
  • умение держать себя на людях;
  • чувство ответственности за себя и за команду

В нашем клубе существует два направления:

Художня гімнастика для дітей

Тут фізичне навантаження йде поряд з гнучкістю, почуттям ритму, координацією руху, пластикою і витонченістю. Як і у балерин, у гімнасток дуже горда постава, пластичні рухи, точена фігура. Паралельно формується вміння подати себе: розправлені плечі, пряма спина, посмішка, нахил голови. Навіть після закінчення спортивної кар'єри всі ці якості залишаються у юної леді. Що, погодьтеся, важливо.

Гимнастика для детей

Запишись на пробне

Спортивна гімнастика для дітей

Підходить як для дівчаток, так і для хлопчиків. Завдяки цьому напрямку діти стають більш вправними і сильними, сконцентрованими, дисциплінованими, гнучкими, рішучими і впевненими в собі.

гімнастика для дітей дошкільного віку

Майстерність у спортивній гімнастиці важко уявити без танців, хореографії та акробатики. Ще однією її особливістю є різноманітність гімнастичних рухів. А це вже впливає на весь організм в цілому, так і на окремі органи.

Запишись на пробне

гімнастика для дітей.

Форма для занять вельми стандартна: дівчаткам – купальник, хлопчикам – шорти і гімнастична майка. На ноги підійде або напівчешки, або чешки. Тут як малюкові зручніше. Варто звернути увагу, що для кожного віку існує своя особливість тренувань. Тому в дитячому клубі розроблена система занять для різного віку і рівня підготовки. Ми за індивідуальний підхід і тому вкладаємо в кожного малюка душу і прагнення розвиватися разом з нами.

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×