Подаруй серцю життя

Хто допомагає іншим, той ніколи не залишиться без допомоги.

Champion Kids спільно з Науково-практичним медичним центром дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України провели донорську акцію «Подаруй серцю життя».

DSC05035

Щодня в даному Центрі проводиться близько 11 операцій з використанням технології штучного кровообігу. На одну операцію іноді необхідно до 15 донорів крові. Центру дитячої кардіології та кардіохірургії щодня необхідно як мінімум 30 донорів.

Вся команда дитячого спортивного клубу Champion Kids, включаючи батьків і співробітників, хоче допомогти дітям і здати кров, щоб маленьких чемпіонів в нашій країні ставало більше.

DSC05065

16 грудня ми провели прес-конференцію суперменів, на якій нам розповіли про міфи відносно донорства та про те, як насправді здається кров у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії. Читайте детальніше тут: http://championkids.com.ua/press-conference-2016/.

DSC05045

Для оптимізації та злагодженості процесу збору крові спеціально для нашого клубу виділять окремий день. Збір крові для новонароджених дітей з вродженими вадами серця буде проходити в кінці цього місяця.

Донорів у нашій країні катастрофічно не вистачає, але ж тільки завдяки їм лікарі можуть врятувати безліч маленьких життів!

DSC05050

Дякуємо всім, хто прийшов здавати кров для малюків! Разом ми зробимо цей світ добрішим 🙂

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×