Збери та подаруй

Найщасливіша людина та, хто дарує щастя найбільшій кількості людей. Д. Дідро

День святого Миколая за традицією відкриває різдвяні свята. І однією з приємних подій цього свята святого Миколая є прихід святого вночі: в Україні він кладе дітям солодощі під подушку. Про це знають всі мами і тата, які щороку запрошують Миколая в гості до своїх малят.

На жаль, не всі діти чекають подарунків під подушкою від батьків. Причина проста – ці діти живуть в дитбудинку. Сім'я Champion Kids не змогла залишитися осторонь і вирішила подарувати цим діткам справжнє свято. З цією метою ми запускаємо масштабний благодійний проект для дитячого реабілітаційного центру «Місто щасливих дітей».

плакат на сайт

Для початку давайте познайомимося з діяльністю реабілітаційного центру.

Благодійна організація «Місто щасливих дітей» розпочала свою діяльність в 2007 році з метою підтримки і розвитку мережі центрів допомоги дітям. У січні 2008 відкрився перший центр. Він кардинально відрізнявся методами виховання і індивідуальним підходом до кожної дитини. У центрі «Місто щасливих дітей» діти проходять соціально-психологічну реабілітацію і готуються до життя в сім'ї.

14362683_1526606744031886_5829716994665596305_o

Місія центру – допомогти знедоленим дітям: сиротам, дітям, позбавленим батьківської опіки, бездомним, тим, хто став жертвою власної сім'ї, байдужості суспільства.

З 21 листопада ми розпочали збір речей. Список необхідного додається нижче.

Список_речей_малюкам

У день святого Миколая, 19 грудня 2016 р., представники Champion Kids завезли всі зібрані речі в реабілітаційний центр "Місто щасливих дітей". Завдяки всім вам ми зібрали навіть більше, ніж очікували за списком, який нам надали!

IMG_3027

А ще – незліченна кількість м'яких іграшок, памперсів і солодощів і частково фінансова допомога. Дана акція – це лише початок благодійного проекту "Спортивне майбутнє щасливих дітей". Разом ми робимо цей світ щасливішим! Дякуємо всім учасникам!

IMG_3050

×

×