Сучасні танці для дітей


C 2,5 років малюки вчаться слухати музику, розвивають почуття ритму і артистизму, працюють в колективі, роблять різні аеробні та гімнастичні вправи і все це у веселій ігровій формі. Починаючи з 5 років діти вчать зв'язки і постановки, готуються до виступів на сцені. Рекомендуємо в цьому віці починати відвідування занять з аеробіки, гімнастики. Ці напрямки формують якісну базу для занять танцями, а на акторській майстерності навчать як поводитися на публіці.

╤В╨░╨╜╤Ж╨╕.

Граціозний поворот голови, плавність рук, рівна спина і хода. Все це – наслідок занять танцями в дитинстві. Танці розвивають пластичність, вчать володіти своїм тілом і тримати спину так, що всі навколо будуть у захопленні. Це стосується і дівчаток, і хлопчиків, адже танці – групові заняття для всіх. Займаючись у колективі, діти стають більш товариськими, легше заводять нові знайомства, вчаться контактувати, бути розкутими і впевненими в собі.

Запишись на пробне

НАПОВНЕННЯ ТРЕНУВАНЬ

Урок складається з розігріву, стрибкової частини, гімнастики на килимках, танцювальної частини і безлічі інших технічних вправ. Використовуються різні фігури і форми, щоб допомогти дитині в сприйнятті простору.

Комплекс вправ розвиває і зміцнює м'язову систему, забезпечує правильну поставу, гнучкість, тренує пам'ять, головний і м'язовий, координацію руху, сприйняття і відчуття ритму. При цьому ігрова форма заняття забезпечує гарний настрій дитини, бажання працювати і любов до танцю.

╤В╨░╨╜╨╜╤Ж╨╕

Запишись на пробне

Сучасні танці для дітей

Це чудове фізичне навантаження, що покращує тонус м'язів, серцево-судинну систему, координацію, витривалість, гнучкість, рівновагу і силу. Заняття танцями позбавляють дитину від м'язових зажимів. Малюки стають більш відкритими, рухливими і прекрасно себе почувають!

Дитяча хореографія є прекрасним елементом розвитку не тільки фізичної, а й творчої сторони дитини. Відбувається поєднання музики, емоцій, рухів і драматургії в єдиному танцювальному пориві.

╤В╨░╨╜╤Ж╨╕╨╕

На початкових етапах малюків навчають основам танцювальної майстерності:

  • правильні позиції рук і ніг;
  • прямі плечі і спина;
  • пересування по сцені.

Навички володіти собою на уроках хореографії виточуються досконально. Завдяки цьому діти стають впевненими в собі і в своїх діях.

Современные танцы в детском саду

Заняття танцями вчать дітей музичності. Крім цього, розвивається почуття ритму. Але і це не головне. Виходячи на сцену і танцюючи перед глядачами, дитина вчитися не бояться, тримати себе в руках, контролювати свої емоції. Всі ці навички дуже знадобляться малюкові в дорослому житті.

Завдяки танцювальним рухам підвищується настрій і вся енергія виходить назовні. При чуйному професійному супроводі тренера спонтанна активність дитини стає творчою, знаходить своє русло і платформу для подальшої роботи.

Плюс до всього, матусі і татусі з нами погодяться, що коли дитина танцює – це завжди приємне видовище для батьків! Яскраві костюми, персонажі з мультиків і групи маленьких танцюристів – суцільне розчулення.

детские современные танцы

У нашому клубі дитячі сучасні танці починаються з розігріву у вигляді розминки. Після цього діти повторюють найпростіші рухи під музику, вчать нові, опрацьовують танцювальні зв'язки.

За даними наукових досліджень, діти, які займаються танцями, більш розвинені і успішні, ніж їх однолітки. Вони швидше схоплюють інформацію і обробляють її. Те ж саме відбувається не тільки на інтелектуальному, але і на фізичному рівні.

╤В╨░╨╜╤Ж╨╕

Сучасні танці в дитячому садочку – це великі групи, відсутність індивідуальності та комплексного підходу. Тож краще завжди вибирати тих, хто більш досвідчений і надійний.

Champion kids – епоха в житті дитини.

Запишись на пробне

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×