Благодiйнiсть

«Звіт" Збери і подаруй "»

Ось і завершився збір речей для дитячого будинку м Біла Церква! Друзі, ми дуже раді, що нас оточують такі добрі і чуйні люди!

детальніше

«Збери і подаруй»

Чемпіони, час творити добро! Починаючи з 1 вересня, кожен з вас може підключиться до акції зі збору речей для дітей з спеціалізованого обласного будинку дитини м.Біла Церква.

детальніше

826_297

«Дитинство як пригода»

Консультація психолога Благодійний проект «Дитинство як пригода». Запрошуємо всіх бажаючих батьків отримати консультацію дитячого психолога з будь-яких питань, що цікавлять.

детальніше

^B7D6BF85D7C9D4A8B51477C96A62B31AFC1E3F0D9040A4CFDC^pimgpsh_fullsize_distr

Подаруй серцю життя

27 грудня з 2016 року Champion Kids спільно з Науково-практичним медичним центром дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України провели донорську акцію «Подаруй серцю життя». Це - найбільший кардіоцентр Європи, місце, де виправляють вроджені та набуті вади серця будь-якої складності, єдиний в Україні заклад, де дітей з вродженою вадою серця оперують в перші години життя. Дякуємо всім, хто прийшов здавати кров для малюків! Разом ми зробимо цей світ добрішим 🙂
детальніше

профилактика детских болезней

Оздоровча програма в дитячих садках

Здоров'я малюків - це, мабуть, найбільш обговорювана тема в останній місяць. Взимку грип та ГРВІ активно атакують з усіх боків маленький дитячий організм. А так хочеться, щоб малюк бігав у дворі, катався на санчатах і грав в сніжки. Щоб вирішити цю ситуацію і зміцнити здоров'я крихіток дитячий клуб Champion Kids розпочав проводити спортивні майстер-класи в садках для того, щоб показати діткам і їхнім батькам, що спорт – це весело, здорово і цікаво, а головне – корисно для здоров'я і зміцнення імунітету.
детальніше

Собери

Акція Збери та подаруй

З 21 листопада ми розпочали збір речей. Список необхідного додається нижче. У день святого Миколая, 19 грудня 2016 р., представники Champion Kids завезли всі зібрані речі в реабілітаційний центр "Місто щасливих дітей". Завдяки всім вам ми зібрали навіть більше, ніж очікували за списком, який нам надали!
детальніше

Свалява

Футбольний майстер-клас в реабілітаційному центрі

16.08.2016 ми побували в Закарпатському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в Сваляві. Наші тренери Михайло Гер і Володимир Боровков провели захоплюючі футбольні тренування для діток 4-17 років. Тільки уявіть собі, більшість дітей навіть ніколи не грали в футбол!
детальніше

выа

Суботник "ЧК Чистюля"

Шосте листопада. 12:04. Тихий прохолодний недільний ранок, моросить легенький дощ. Київ потроху прокидається…а дружна сім’я Champion Kids вже щосили гребе. Наша команда вирішила потурбуватися про рідне місто і організувати грандіозний ЧК суботник!
детальніше

×

×