Футбольний шлях

Кожне тренування в дитячому клубі Champion Kids - це ще один крок до майбутнього справжнього професійного футболіста!

Дитячий клуб Champion Kids - це не просто спортивна секція по футболу. Ми виховуємо наших дітей, дбаємо про їх фізичне здоров'я і готуємо спортивну базу для вступу в професійні футбольні клуби.

DSC_4785

Всі наші тренери пройшли складний шлях становлення як футболістів-професіоналів. Більшість розпочали заняття футболом з самого дитинства і вже в 14-16 років змогли досягти значних успіхів. Такий досвід дозволяє тренерам Champion Kids готувати дітей до змагань і відборів у професійні клуби.

Наші тренування для дітей розраховані для малюків від 2,5 років. Завдяки тому, що наші чемпіони починають тренуватися в такому ранньому віці, у них йде набагато менше часу на засвоєння тих чи інших футбольних навичок. Дослідження понад 50 різних країн показало, що саме заняття футболом в ранньому дитинстві сприятливо впливають на розвиток дітей. З'ясувалося, що це навіть ефективніше, ніж біг та рухливі ігри. Тому футбол допомагає розвивати малюка всебічно і робить його навчання цікавим і дуже активним.

DSC_4929

Різні спортивні секції прагнуть зробити своїх вихованців справжніми чемпіонами, а наш клуб знаходить підхід до кожної дитини, а тому наш футболіст – безсумнівно чемпіон. Ми дуже відповідально підходимо до спортивного виховання дітей, що дозволить їм продовжити кар'єру в професійних клубах України та світу.

Чудовим прикладом успішної футбольної підготовки є наші випускники. Так, деяким з них надходили пропозиції від ФК «Карпати» про купівлю гравця і від ФК «Динамо Київ» про продовження навчання без вступних тестів.

IMG_0916

Футбольні тренування для дітей в Champion Kids – це не просто гра з м'ячем, а ціла система виховання юного чемпіона, формування його самооцінки, прояв його лідерських та індивідуальних якостей. Саме на це спрямована робота в нашому клубі.

Кожне тренування в дитячому клубі Champion Kids – це ще один крок до світу великого футболу!

Записатись на тренування   назад до програм

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×