Дитячий день народження

Для всіх батьків День Народження їх малюка - найголовніше і найбільш очікуване свято. Але не завжди у мами і тата є час для такого масштабного заходу, як організація дитячого свята. У наш час з'являється багато варіантів проведення свята агентствами або просто аніматорами. Але все-таки, де відсвяткувати День Народження найкраще? Вибирайте тих, кому довіряєте.

Любі наші матусі і татусі! Відтепер вам не доведеться витрачати купу часу на організацію Великого Дня для свого чемпіона! Ви прокидаєтесь, наводите красу, берете свого малюка, його друзів і приїжджаєте в улюблений клуб Champion Kids, де ми все підготували для Вашого свята 🙂

Чому Ви повинні вибрати саме нас?

Ми організуємо і проведемо Ваше свято з будь-яким бюджетом, будь-яким наповненням і, що важливо, з величезною душею! А якщо Ви захочете розбавити дитячий День Народження святковим тренуванням або майстер-класом – наші тренери і педагоги із задоволенням Вам допоможуть. Напрямки, які Ви можете вибрати: футбол, карате, аеробіка, кік-аеробіка, йога кідс, гімнастика, танці, акторська майстерність, Вмілі ручки, малювання

Хочемо зазначити, що, окрім наданих пакетів послуг, Ви можете сформувати свій особистий пакет, вибравши саме ті послуги, які підходять для Вашого свята.

Крім того, Ви можете замовити дитяче день народження в м. Київ від Champion Kids до себе додому! Весь перелік послуг додається.

Любі наші батьки! Ви з нами, отже, чудово знаєте формулу надійності клубу Champion Kids! Довіртеся нам, і День Народження Вашої дитини стане найбільш очікуваним святом не тільки для неї, а й для Вас 🙂

Повний перелік наших послуг:

брошюра1

А тепер докладніше про деякі послуги

Що таке Кенді-бар? Це стіл фуршетного типу з різними солодощами. Стіл гарно, стильно і тематично декорується за Вашим бажанням. Окрім різноманітних солодощів, стіл прикрашений авторськими аксесуарами і приємними дрібницями у вигляді свічок і статуеточек. Кенді-бар – це не тільки зона смаку, але і відмінна фотозона:)

Аквагрим – малюнок, який наносять на шкіру спеціальними фарбами, що легко змиваються і не шкодять шкірі малюків. За допомогою аквагриму діти можуть перевтілюватися в будь-якого казкового персонажа або супергероя:)

Якщо Ви захочете додати святу яскравості, легкості і чарівності – обирайте Шоу мильних бульбашок! Яскраве видовище, що зачаровує як дітей, так і дорослих.

IMG_1793-487x325

фото-237-487x325

Фото-249-487x325

DSC_7743-487x325

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×