Атестація в Champion Kids

Раз на 3 місяці дитячий клуб Champion Kids проводить атестацію своїх вихованців, які відвідують заняття з футболу, карате, кік-аеробіки та гімнастики.

DSC_4707 копия

Вона здійснюється за такими критеріями:

  1. фізичні якості;
  2. технічні навички;
  3. соціально-комунікативні навички;
  4. сімейна активність;
  5. англійська мова (для футбольної програми).

Особливістю оцінювання в клубі є проведення його по системі, що створена спеціально для різних вікових категорій нашого клубу.

DSC_4814 копия

За тиждень до початку оцінювання дітям видається домашнє завдання, яке вони мають підготувати до атестації.

Формат її проведення є індивідуальним для кожної вікової групи. Атестація старшої групи являє собою повноцінне оцінювання їх сил і умінь.

До дітей молодшої групи (2,5-4 роки) практикується особливий підхід, що враховує психологічні особливості їх віку. Щоб атестація не асоціювалася в них з чимось неприємним, вона проходить у вигляді відкритих показових тренувань.

Їх мета – не тільки продемонструвати успіхи малюка, але і поліпшити його взаємодію з батьками, які беруть в ньому безпосередню участь, що робить захід не таким хвилюючим, а дитину – більш впевненою в собі і своїй перемозі.

IMG_1165

Для батьків це прекрасна можливість не лише весело провести час і порадіти успіхам своєї дитини, але й зрозуміти, як проходить тренувальний процес в нашому клубі.

Результати всіх атестацій вносяться в мобільний додаток Champion Kids Club, зайшовши в яке батьки можуть в будь-який час відстежити прогрес свого малюка.

Ґрунтуючись на результатах атестацій, юних футболістів ми рекомендуємо до прийняття в команду Профі, а каратистів – до офіційної здачі іспиту на отримання пояса (проводить Всеукраїнська федерація по карате ШінКіокушінкаі ShinKyokushinkai).

Атестація в Champion Kids – це не тільки спортивний, а й сімейний захід, покликаний зафіксувати в пам'яті юних чемпіонів і їх батьків перші кроки на шляху до успіху!

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

 

×

×