Про Нас

Ми здійснюємо позитивний вплив на дітей через спортивні та творчі заняття!

подготовка к школе киев

Наша мета

Ми прагнемо створити для дітей і батьків той чарівний куточок дитинства, який потім усе життя буде згадуватися зі світлим сумом назавжди втраченого, але такого щасливого та надійного острівця життя. Острівця, який стане надійним фундаментом успіху та стійкості. В школі НАША дитина вже не буде шукати своє місце серед натовпу дітей. Вона буде почуватися впевнено, усвідомлювати своє «я», розуміти свої інтереси та розвивати їх. Тим самим малюк буде випереджати на голову своїх однолітків, для котрих цей пошук лише почнеться!

детальніше про нас  Запишись на пробне

о нас_история_создания_вар_1

Вік дітей

У нашому клубі проводяться заняття для дітей з 1,5 років за напрямками бебі-футбол, бебі-карате, а вже з 2,5 років доступні і інші напрямки занять, крім кік-аеробіки (з 4х років). Чому саме такий вік? За результатами досліджень вчених кафедри дитячої психології Університету Шеффілда, цей період названий стадією «відкритого лотоса». Саме в цей період дуже важливо закласти правильний фундамент особистісного зростання Вашої дитини.

Запишись на пробне

about-min

Професійний розвиток

У нашому клубі діти мають можливість розвиватися професійно в обраному напрямку. Ми виховуємо наших дітей з урахуванням їх індивідуальних особливостей, дбаємо про їх фізичне здоров'я і готуємо базу для продовження кар'єри.

дізнатись особливості  Запишись на пробне

yablonko

Преса про нас

Крім діяльності в клубі - ми проводимо багато соціальних активностей. Ми робимо все можливе і неможливе для досягнення своєї мети, а саме надання позитивного впливу на життя дітей.

читати ще

Без имени-1

Безпека

Наш клуб подбав і про безпеку приміщень. У нас дотримані всі вимоги пожежної і санітарної безпеки. Кожне заняття проходить під наглядом тренера (педагога чи наставника - залежно від напряму) в комфортному приміщенні. Всі матеріали безпечні, сучасні та яскраві, що дозволяють займатися з найменшими вихованцями клубу. На час тренувань Ваші діти застраховані.

читати ще

программа_2

Комфорт батьків

Дитячий клуб Champion Kids піклується і про комфорт батьків. У нас є окрема кімната, де Ви зможете зачекати на свою дитину і подивитися пряму трансляцію тренування чи заняття. Ще Ви зможете насолодитися смачною кавою або чаєм, перекусити і відпочити 🙂

А якщо ж Ви прийшли разом з другим малюком, то для цього випадку у нас обладнаний затишний м'який куточок з пуфами, іграшками та книгами. Вашій дитині буде безпечно, зручно і, звичайно, цікаво!

читати ще

Без имени-1

Дні Народження

У нашому клубі Ви зможете влаштувати своїй дитині справжнє свято! Улюблені тренери, кульки, конфетті і, звичайно, найсмачніші страви - ось лише невелика частина того, що чекає Вашого малюка на День Народження в Champion Kids.

читати ще

 

Автор: Дитячий клуб Champion Kids Google

×

×