8й і 9й тур Чемпіонату Дарницького району по футболу 2018

Це було неймовірно! Сьогодні наші зірки, команда Профі, черговий раз показала, як потрібно грати в футбол!
Отже, перша гра - 8й тур Чемпіонату, де ми воювали з Троєщиною! Перший тайм ми закінчили з рахунком 2: 1 на користь суперника, а вже другий перемогли з рахунком 4: 3. Берчій Тарас забив 2 голи, Гладкий Женя - 1 гол і Бойко Рома - 1 гол!
Друга гра - 9й тур Чемпіонату Дарницького району по футболу, де ми змагалися з командою Атлет. Це була дійсно вольова перемога! Після першого тайму рахунок був 2: 0 на користь противника, в другому таймі наша команда вийшла і забила 3 голи, здобувши перемогу з рахунком 2: 3. Заповітні голи принесли: Берчій Тараc - 2 голи, і Гладкий Женя - 1 гол!
За підсумками наші Профі займають перше місце в рейтинговій таблиці, маючи в своєму активі після 8 ігор 22 очки!
Нескінченно пишаємося своїми вихованцями! Ми ростимо Чемпіонів з неймовірною волею до перемоги в будь-якій ситуації! А ще в нашому Клубі працюють тільки справжні професіонали і фанати своєї справи! Величезна подяка нашим мега тренерам - Караханова Едуарду і Протченко Віктору, які вкладають всі свої знання, вміння та навички в цю команду! Ураааа